logo22

bino

Ātrais kredīts internetā | AtrieKrediti.biz

Ātro kredītu apvienošana

Ikvienam, kuram noformēti vairāki ātrie kredīti pie viena vai pie vairākiem aizdevējiem varētu būt izdevīga ātro kredītu apvienošana viena lielākā aizdevumā ar zemāku procentu maksu.

Ātro kredītu apvienošana jeb kredītu refinansēšana ir visā pasaulē labi pazīstams finanšu pakalpojums, kuru piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Apvienot iespējams dažāda veida mazākus vai ne tik izdevīgus kredītus iegūstot daudz ērtāku kredītu apmaksas procesu, jo jāveic maksājums tikai par vienu aizdevumu, turklāt par aizdevuma atmaksas procentiem parasti tiek izdota krietni mazāka naudas summa, kā tas ir vairāku mazu aizdevumu gadījumā.

euro-50euro

Latvijā ātros kredītus piedāvā apvienot gan banku, gan nebanku aizdevēji, turklāt bieži vien šis pakalpojums pieejams te pat interneta vidē, konkrētā aizdevēja mājas lapā. Kredītu apvienošanas rezultātā parasti tiek noformēts patēriņa vai hipotekārais kredīts.

Izvēloties aizdevumus pavienot ar patēriņa kredīta palīdzību, Jūs iegūsiet aizdevumu bez ķīlas un galvotāja. Patēriņa kredīta atmaksa tiek veikta ar dalīto ikmēneša maksājumu palīdzību, līdz ar to aizdevuma summa tiks segta pakāpeniski un neradīs Jums lielu finansiālo slogu. Aizdevuma atmaksas termiņi parasti svārstās no 2 mēnešiem līdz 5 gadiem. Ātro kredītu summa, kuru iespējams apvienot vienā patēriņa kredītā, varētu būt no 50 līdz 10 000 EUR, taču summas apjoms tiek noteikts katram klientam individuāli, ņemot vērā tā ikmēneša ienākumu lielumu. Šāds apvienošanas veids būs izdevīgs tad, ja kopējā apvienojamo kredītu summa nav pārāk liela, turklāt to spēsiet apmaksāt salīdzinoši īsā laika periodā.

Izvēloties aizdevumus apvienot ar hipotekārā kredīta palīdzību, Jūs iegūsiet lielāku aizdevumu, kura noformēšanai būs nepieciešama hipotekārā ķīla, par kuru varētu kalpot Jums piederošs dzīvoklis, māja vai zeme. Hipotekārā kredīta procentu likmes parasti ir viszemākās, tāpēc izvēloties šo variantu Jūs ietaupīsiet diezgan lielu naudas summu, kuru nāktos pārmaksāt, maksājot ātro kredītu atmaksas procents, taču jāņem vērā, ka šis aizdevuma veids parasti tiek izmantots, kā ilgtermiņa aizdevums lielāku ātro kredītu naudas summu apvienošanai, jo kā ķīla tiek norādīts nekustamais īpašums un visa tā vērtība. Ātro kredītu summas, kuras iespējams apvienot ar hipotekārā kredīta palīdzību var būt no 1 līdz pat vairākiem desmitiem tūkstošu eiro, turklāt aizdevuma atmaksas termiņi mēdz svārstīties no 1 līdz pat 30 gadiem.

Konkrētu Jums pieejamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu iespējams noskaidrot, sazinoties ar izvēlēto aizdevēju. Apvienošanu, ar hipotekārā kredīta palīdzību, veic arī nebanku aizdevēji, pie kuriem nereti šo procesu veikt ir vienkāršāk. Ja jūsu kredītvēsture nav sabojāta, aizdevumu apvienošanu varat veikt vienkārši noformējot patēriņa vai hipotekāro kredītu un saņemto aizdevumu izmantojot ātro kredītu segšanai, tādā veidā izvēloties Jums tīkamāko aizdevēju ar zemāko procentu likmi, pat tad ja tā piedāvājumā klāstā neietilpst jums kredītu apvienošanas jeb refinansēšanas pakalpojums.

Lielākoties šāda veida kredītu apvienošana izdodas tikai pie nebanku aizdevējiem, jo bankas nelabprāt izsniedz aizdevumus tad, ja pēdējo 6 mēnešu laikā ir noformēts ātrais kredīts.

Sīkāku informāciju par katra aizdevēja piedāvājumu un tā nosacījumiem var atrast te pat internetā aizdevēju mājas lapās, turklāt neskaidrību gadījumā iespējams sazināties ar aizdevēja darbiniekiem, kuri labprāt sniedz bezmaksas finanšu konsultācijas un atbild uz Jums interesējošajiem jautājumiem.

Lielākoties, tieši vairāku ātro kredītu apvienošana, ir pareizais solis, kas palīdz ātrāk izkļūt no daudzajām kredītsaistībām un atmaksāt aizņēmumu bez lieka stresa un finansiālās slodzes.