logo22

bino

Ātrais kredīts internetā | AtrieKrediti.biz

Ātrie kredīti

Situācijās, kad nepieciešama kāda konkrēta naudas summa, bet līdz algai vēl pāris dienas, taču piedāvājums tik vilinošs, ka nav iespējams gaidīt, lieti noder ātro kredītu kompāniju pakalpojumi. Internetā ir iespējams pieteikties pie vairāk kā 10 dažādiem ātrajiem kreditoriem, kuru iedāvājumi ir viens par otru vilinošāki, ka vienīgais, kas atliek, ir neapjukt plašajā piedāvājumā un izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevēju.

Kam pievērst uzmanību?

Izvēloties sev piemērotāko ātro kredītu piedāvājumu nepieciešams pievērst uzmanību vairākiem aspektiem:

  • Vai pirmais aizdevums ir maksas vai par velti – respektīvi, vai aizņemoties, piemēram, 100 latus, būs nepieciešams atdot tik pat, vai vairāk;
  • Kāda ir soda procentu likme – lai arī aizņemies ar vislabākajiem nolūkiem un esi nolēmis to atdot laikā, situācijas mēdz būt dažādas. Taču likums mūs pasargā no tā, lai soda procenti nekāptu debesīs – procentu summa nedrīkst būt lielāka par aizdevuma summu;
  • Aizdevēja nosacījumi, lai saņemtu aizdevumi – pamatā tie ir vienādi, taču mēdz būt vairākas būtiski atšķirīgas nianses, kas izšķir to vai aizdevums tiks piešķirts, vai nē;
  • Bankas konts – lai arī lielākā daļa aizdevēju konti ir populārākajās Latvijas bankās, mēdz būt tādi aizdevēji, kam konti ir tikai vienā vai pāris bankās.

0% likme.

Daži ātrie kredīti saviem jaunajiem klientiem, ņemot pirmo kredītu, piedāvā aizdevumu bez maksas. Tas nozīmē, ka ņemot kredītu, nebūs jāmaksā komisijas maksa par kredīta piešķiršanu un būs jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmies un ne santīma vairāk. Šie piedāvājumi parasti ir izcelti ne tikai aizdevēja interneta vietnē, bet arī dažādos reklāmas baneros citās vietnēs, piemēram ziņu portālos un dažādos blogos.

Darba vieta.

Viens no svarīgākajiem noteikumiem kredīta saņemšanai ir tas, vai aizdevuma ņēmējam ir stabili ienākumi, respektīvi vai ir darba vieta. Taču ir aizdevēji kas to īpaši nepieprasa, vien lūdz uzrādīt ienākumu lielumu un nepieciešamības gadījumā  aizsūtīt konta izrakstu par pēdējiem trim līdz sešiem mēnešiem. Ir arī aizdevēji, kas lūdz ieķeksēt punktu, ka tiek apstiprināts, ka tiek saņemti ikmēneša ienākumi vismaz 225 Ls apmērā. 

Darba laiks.

Daudziem noteikti svarīgs ir arī aizdevēja darba laiks, kurā tiek izsniegti kredīti. Populārākie ātrie kredīti mēdz strādāt un izsniegt aizdevumus pat līdz pusnaktij gan darba dienās, gan brīvdienās, taču ir tādi, kas strādā nedaudz īsāku darba laiku gan darba dienās, gan brīvdienās, turklāt ir atrodami tādi aizdevēji, kas nedēļas nogalēs savus pakalpojumus nepiedāvā. Taču šis darba laiks nenozīmē to, ka aizdevuma pieteikumus var sūtīt tikai darba laikā. Ja tas tiks nosūtīts ārpus darba laika, tas tiks izskatīts uz reizi no rīta, kad aizdevējs sāk savu darba dienu.

Kā atrast un izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju?

Plašajās interneta ārēs ir atrodamas vairākas vietnes, kas piedāvā salīdzināt 10 un vairāk aizdevumus, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko. Ir iespēja atzīmēt sev svarīgākos un interesējošākos nosacījumus, piemēram, bankas kontu, to, vai nepieciešama darba vieta, maksimālā pieejamā summa un daudz ko citu, lai sev piemērotākā aizdevēja atrašana prasītu pēc iespējas mazāk laiku, jo neaizmirsīsim, ka runa ir par ātrajiem kredītiem, kurus ir nepieciešams saņemt pēc iespējas īsākā  laika posmā. Arī mēs piedāvājam šādu salīdzināšanas tabulu, lai atvieglotu aizdevuma saņemšanu.