logo22

bino

SMScredit - 4finance

SMScredit ir viens no uzņēmuma 4finance zīmoliem un viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā. Uzņēmums 4finance ir nebanku aizdevēju tirgus līderis Ziemeļeiropā un veiksmīgi darbojās 12 valstīs, tādā veidā pierādot uzņēmuma stabilitāti un uzticamību.

Smscredit logo newSMScredit nodrošina vienkāršu un ērtu ātrā kredīta noformēšanu internetā, izmantojot mobilo tālruni vai pie aizdevēja sadarbības partneriem Latvijas Pastā vai Narvesen kioskos. Uzņēmuma piedāvātais ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums ar atmaksas termiņu no 1 līdz 30 dienām. Šis aizdevējs piedāvā aizņemties naudas summas no 5 līdz 300 EUR apmērā, tad ja aizņematies pirmo reizi un no 5 līdz 425 EUR aizņemoties atkārtoti.

Visiem, kas no šī konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, ir iespēja saņemt kredītu līdz 300 EUR bez maksas. Bezmaksas aizdevums nozīmē to, ka Jums būs jāatmaksā tieši tik liela naudas summa cik aizņēmāties un ne centa vairāk. Jāpiebilst, ka šī akcija norisinās jau vairāku gadu garumā un aizņemoties pirmo reizi, kredīts patiešām tiek piešķirts par brīvu, taču šie noteikumi ir spēkā tikai tad, ja aizdevumu atmaksājat termiņā, par kuru iepriekš vienojāties un nekavējot maksājumus vai neveicot termiņa pagarināšanu.

Minicredit.lv

minicreditMinicredit.lv ir aizdevējs, kas piedāvā noformēt ātros kredītus internetā vai izmantojot mobilo tālruni. Aizdevējs ir Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācijas (LNKA) biedrs, kas apliecina tā darbības likumību un sniegto pakalpojumu drošību.

Aizdevumus pie Minicredit.lv iespējams noformēt ļoti ātri un vienkārši, turklāt šis process neaizņem vairāk par 15 minūtēm laika. Piesakoties Minicredit aizdevumam pirmo reizi, to 50 līdz 300 EUR apmērā iespējams saņemt pilnībā bez maksas, tādejādi atgriežot tieši tik lielu naudas summu cik aizņēmāties bez jebkādas komisijas un procentu maksas. Bezmaksas aizdevums ļauj saņemt drošu un ātru aizdevumu, neiztērējot ne centa.

Credit24

credit24Aizdevēja Credit24 pakalpojumu klāstā ietilpst īstermiņa aizdevums ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem (2 gadiem) un kredītlīnija.

Piesakoties aizdevumam kredīta summa var būt no 50 līdz 3000 EUR, kuru iespējams izlietot pēc paša vēlmēm un vajadzībām, jo aizpildot aizdevuma pieteikumu nav jānorāda tā izlietošanas mērķis.

Gan aizdevumam, gan kredītlīnijai iespējams pieteikties internetā Credit24 mājas lapā, lielākajās Latvijas Pasta nodaļās un veikalu tīkla Maxima veikalos, kas apzīmēti ar xx vai xxx. Piesakoties internetā aizdevuma pieteikumi tiks izskatīti katru dienu no 8.00 līdz 22.00, turklāt viss pietikšanās process parasti neaizņem vairāk par 15 minūtēm.

Kas ir Credit24 aizdevums?

Tas ir īstermiņa aizdevums, kuru atkarībā no izvēlētā atmaksas termiņa varētu uzskatīt arī par ātro vai patēriņa kredītu. Aizdevuma procentu likme tiek pielāgota katram individuāli, turklāt nav jāmaksā kredīta izsniegšanas vai noformēšanas maksa. Aizdevums pieejams 50 līdz 3000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Cik liela aizdevuma suma pieejama tiešu Jums uzrunāsiet pēc reģistrācijas veikšanas un aizdevuma pieteikuma formas aizpildīšanas.

Vivus

Vivus.lv ir viens no populārākajiem īstermiņa kredītu izsniedzējiem, kas nodrošina ātru un ērtu kredīta saņemšanu ar interneta starpniecību. Kredītu izsniedzējs piedāvā aizņemties no 50 līdz 1500 EUR ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem.

vivusŠī aizdevēja piedāvājumā ir gan tā saucamie ātrie kredīti, kuru atmaksa veicama viena mēneša laikā, gan arī patēriņa kredīti, kuru atmaksas summa sadalīta vairākos ikmēneša maksājumos. Piesakoties vienam vai otram aizdevuma, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, lai saņemtu kredīta apstiprinājumu pietiek ar to, ka:

  • Esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem,
  • Jūsu pastāvīgā dzīves vieta ir Latvijas Republika, un Jums ir valsts piešķirts personas kods,
  • Jūs saņemat regulārus, pietiekoši lielus ienākumus,
  • Neesat reģistrēts parādnieku, sarakstā, kavējis pašreizējos maksājumus vai pārkāpis parādsaistības.

Via sms

viasms logoViasms.lv Latvijā darbojas jau kopš 2009. gada un pa šo laiku ir strauji audzis un pilnveidojies, sniedzot arvien kvalitatīvākus, klientu vajadzībām pielāgotus pakalpojumus.

Viasms.lv pakalpojumu klāstā ietilpts:

  • Aizdevums līdz algai,
  • Naudas kredīts.

Aizdevums līdz algai, piemērots tad, ja nepieciešama salīdzinoši neliela aizdevuma summa uz neilgu atmaksas termiņu, piemēram, nepieciešami papildus līdzekļi maksājumu veikšanai un ikdienas tēriņiem līdz algas dienai. Naudas summas, kuras iespējams aizņemties ir - no 50 līdz 350 EUR aizņemoties pirmo reizi, līdz 500 EUR aizņemoties otro reizi un līdz 700 EUR aizņemoties trešo un visas pārējās reizes. Aizdevuma atmaksas termiņu var izvēlēties no 7 līdz 30 dienām.