logo22

bino

Via sms

viasms logoViasms.lv Latvijā darbojas jau kopš 2009. gada un pa šo laiku ir strauji audzis un pilnveidojies, sniedzot arvien kvalitatīvākus, klientu vajadzībām pielāgotus pakalpojumus.

Viasms.lv pakalpojumu klāstā ietilpts:

  • Aizdevums līdz algai,
  • Naudas kredīts.

Aizdevums līdz algai, piemērots tad, ja nepieciešama salīdzinoši neliela aizdevuma summa uz neilgu atmaksas termiņu, piemēram, nepieciešami papildus līdzekļi maksājumu veikšanai un ikdienas tēriņiem līdz algas dienai. Naudas summas, kuras iespējams aizņemties ir - no 50 līdz 350 EUR aizņemoties pirmo reizi, līdz 500 EUR aizņemoties otro reizi un līdz 700 EUR aizņemoties trešo un visas pārējās reizes. Aizdevuma atmaksas termiņu var izvēlēties no 7 līdz 30 dienām.

Naudas kredīts paredzēts lielāku maksājumu veikšanai, apjomīgākiem pirkumiem un citiem nozīmīgākiem dzīves plāniem. Šo kredītu iespējams pieteikt līdz pat 1500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīta atmaksa veicama dalītos maksājumus, veicot iepriekš noteiktas mēnešmaksas. Izvēloties atmaksas termiņa garumu ikvienam ir iespēja sabalansēt ikmēneša ienākumus ar izdevumiem, tādejādi neļaujot kredīta maksājumiem radīt pārlieku lielu slogu ikmēneša budžetam.

Abi iepriekš minētie aizdevumi pieejami bez ķīlas un galvotāja, turklāt aizdevums līdz algai jaunajiem klientiem tiek piešķirts bez maksas, tas nozīmē, ka aizņemoties no konkrētā aizdevēja pirmo reizi, varēsiet atgriezt tieši tik lielu naudas summu, cik aizņēmāties, nemaksājot komisijas un aizdevuma izsniegšanas procentu maksas.

Lai saņemtu kādu no Viasms.lv aizdevumiem, jābūt:

  • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem,
  • Latvijas Republikas iedzīvotājam ar Latvijā piešķirtu personas kodu,
  • Bez kavētiem kredītmaksājumiem vai kredītlīguma pārkāpumiem.

Aizdevuma pieteikšana notiek internetā – aizdevēja mājas lapā, līdz ar to aizdevumu varat pietikt, atrodoties jebkurā vietā un laikā. Pieteikumu izskatīšana notiek aizdevēja darba laikā, kas ir no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 brīvdienās, taču, ja pieteikums iesniegts ārpus darba laika, tas tiks izskatīts nākamās darba dienas rītā, uzreiz pēc darba uzsākšanas.

Lai aizdevums nonāktu jūsu bankas kontā, mājaslapā redzamajā kredītu kalkulatorā ievadiet vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu un klikšķiniet uz pogas „Saņemt aizdevumu”. Ja no šī aizdevēja aizņematies pirmo reizi, Jums jāaizpilda nelielas reģistrācijas anketa, kurā jānorāda: vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Pēc datu ievadīšanas uz norādīto mobilā tālruņa numuru saņemsiet īsziņu ar reģistrācijas apstiprinājuma kodu, kuru jāievada tam paredzētajā vietā, aizdevēja mājas lapā. Lai aizdevējs uzzinātu precīzu bankas kontu uz kuru pārskaitīt aizdevumu, Jums no sava bankas konta aizdevējam jāpārskaita 0,01 EUR jeb 1 eiro cents.

Pēc iepriekš minēto darbību veikšanas, dažu minūšu laikā saņemsiet atbildi par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu. Ja aizdevums piešķirts, tas nekavējoties tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu.