logo22

bino

Vivus

Vivus.lv ir viens no populārākajiem īstermiņa kredītu izsniedzējiem, kas nodrošina ātru un ērtu kredīta saņemšanu ar interneta starpniecību. Kredītu izsniedzējs piedāvā aizņemties no 50 līdz 1500 EUR ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem.

vivusŠī aizdevēja piedāvājumā ir gan tā saucamie ātrie kredīti, kuru atmaksa veicama viena mēneša laikā, gan arī patēriņa kredīti, kuru atmaksas summa sadalīta vairākos ikmēneša maksājumos. Piesakoties vienam vai otram aizdevuma, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, lai saņemtu kredīta apstiprinājumu pietiek ar to, ka:

  • Esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem,
  • Jūsu pastāvīgā dzīves vieta ir Latvijas Republika, un Jums ir valsts piešķirts personas kods,
  • Jūs saņemat regulārus, pietiekoši lielus ienākumus,
  • Neesat reģistrēts parādnieku, sarakstā, kavējis pašreizējos maksājumus vai pārkāpis parādsaistības.

Šobrīd Vivus.lv piedāvā īpašu akciju, kuras laikā tiem kredītu ņēmējiem, kuru aizdevuma atmaksas termiņš ir 90 dienas (3 mēneši) un vairāk, ir iespēja atlikt pirmo aizdevuma atmaksas reizi par 3 mēnešiem, jeb 3 mēnešus no aizņemšanās brīža nemaksāt neko. Šī akcija, ļauj sakārtot savu finansiālo situāciju un sākt kredīta atmaksu tikai tad, kad tā ir stabila un maksājumu iespējams veikt bez jebkādām liekām problēmām.

Pieteikšanās aizdevumam notiek internetā, tādejādi taupot klientu laiku un līdzekļus, kas būtu jāpatērē, dodoties uz klientu apkalpošanas centru. Lai pieteiktu aizdevumu, jāveic reģistrācija, kuras laikā tiek izveidots personalizēts lietotāja profils aizdevēja mājas lapā un jāaizpilda pavisam vienkārša pieteikuma anketa, kurā jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Parasti visu šo darbību veikšana neaizņem vairāk par 15 minūtēm. Pēc pieteikuma anketas nosūtīšanas, aptuveni 10 minūšu laikā saņemsiet atbildi no aizdevēja par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu, ja atbilde pozitīva, piešķirtais kredīts, uz Jūsu norādīto bakas kontu tiks pārskaitīts nekavējoties, un to varēsiet izmantot jau tajā pašā dienā.

Vivus.lv piedāvājumu klāsts ir visai vilinošs. Izvēloties šo aizdevēju Jūs saņemsiet:

  • Bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšanu, atbildes sniegšanu un aizdevuma izsniegšanu,
  • Individuālu pieeju un apkalpošanu,
  • Konfidencialitāti un visu personīgo datu drošību,
  • Ērti izmantojamus aizdevuma saņemšanas un atgriešanas pakalpojumus,
  • Dažādas akcijas un īpašos piedāvājumus, kas ļauj aizņemties vēl izdevīgāk.

Reģistrācijas laikā izveidotajā klienta profilā, iespējams sekot līdzi visām ar aizdevumu iepriekš veiktajām darbībām un veikt jaunas. Profilā pieejama informācija arī par aizdevuma nosacījumiem, apmaksātajiem un vēl apmaksājamajiem rēķiniem.

Aizdevuma atmaksu iespējams veikt tikpat ātri un vienkārši, kā aizdevuma saņemšanu, turklāt to var izdarīt gan internetā, gan arī klātienē, dodoties uz jebkuru no pasaules bankām vai kādu no Latvijas Pasta nodaļām, Narvesen kioskiem, un uzrādot izdrukātu Vivus.lv rēķinu. Aizdevumu iespējams atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa beigām.