logo22

bino

Credit24

credit24Aizdevēja Credit24 pakalpojumu klāstā ietilpst īstermiņa aizdevums ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem (2 gadiem) un kredītlīnija.

Piesakoties aizdevumam kredīta summa var būt no 50 līdz 3000 EUR, kuru iespējams izlietot pēc paša vēlmēm un vajadzībām, jo aizpildot aizdevuma pieteikumu nav jānorāda tā izlietošanas mērķis.

Gan aizdevumam, gan kredītlīnijai iespējams pieteikties internetā Credit24 mājas lapā, lielākajās Latvijas Pasta nodaļās un veikalu tīkla Maxima veikalos, kas apzīmēti ar xx vai xxx. Piesakoties internetā aizdevuma pieteikumi tiks izskatīti katru dienu no 8.00 līdz 22.00, turklāt viss pietikšanās process parasti neaizņem vairāk par 15 minūtēm.

Kas ir Credit24 aizdevums?

Tas ir īstermiņa aizdevums, kuru atkarībā no izvēlētā atmaksas termiņa varētu uzskatīt arī par ātro vai patēriņa kredītu. Aizdevuma procentu likme tiek pielāgota katram individuāli, turklāt nav jāmaksā kredīta izsniegšanas vai noformēšanas maksa. Aizdevums pieejams 50 līdz 3000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Cik liela aizdevuma suma pieejama tiešu Jums uzrunāsiet pēc reģistrācijas veikšanas un aizdevuma pieteikuma formas aizpildīšanas.

Patēriņa kredīts paredzēts:

  • Steidzamu, lielāku izdevumu segšanai,
  • Dārgu ārstniecības pakalpojumu segšanai vai medikamentu iegādei,
  • Dažādu preču iegādei, kurām netiek piedāvāti līzinga pakalpojumi, vai nevēlaties tos izmantot,
  • Ceļojumu iegādei,
  • Dažādiem tēriņiem, kuru apmaksu vēlaties veikt pakāpeniski, sadalot pamatsummu pa vairākiem, nelieliem ikmēneša maksājumiem.

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīniju varētu raksturot kā virtuālo kredītkarti uz kuras vienmēr glabājās Jums piešķirtais kredītlimits, kuru iespējams izmantot jebkad, kad vien tas visvairāk nepieciešams. Karam, kurš ir pieteicies kredītlīnijai un saņēmis tiesības to izmantot, tiek piešķirts kredītlimits 250 līdz 3000 EUR apmērā.

Procenti jāmaksā ir tikai par to summu, kura izņemta. Kamēr aizdevums netiek lietots par to nav jāmaksā, tāpēc kredītlīnija kalpo gluži kā drošības spilvens neparedzētām situācijām un finanšu grūtībām. Naudu iespējams izņemt tad, kad tas nepieciešams un lai to izdarītu pietiek veikt pāris darbības internetā, viedtālruņa aplikācijā vai zvanot pa aizdevēja norādīto tālruņa numuru.

Pieteikšanās kredītlīnijai un pirmā naudas izņemšana ir pilnībā bez maksas.

Kā pieteikties?

Pieteikties aizdevumam vai kredītlīnijai var kaut vai tūlīt pat, apmeklējot Credit24 mājas lapu, veicot reģistrāciju un aizpildot izvēlētā aizdevuma veida pietikuma anketu. Mājas lapā ir pieejama visa svarīgākā informācija, kas saistīta ar konkrēto aizdevumu, taču neskaidrību gadījumā, pieejami arī aizdevēja kontaktinformācija, kuru izmantojot varēsiet sazināties ar kādu no darbiniekiem un noskaidrot visus interesējošos jautājumus.

Jāņem vērā, ka vienam klientam vienlaicīgi var būt noformēts tikai viens aizdevuma veids, tas nozīmē, ka piesakoties aizdevumam, tikai pēc tā pilnīgas apmaksas iespējams pieteikties kredītlīnijai.

Aizņemieties atbildīgi, iepriekš izvērtējot savas finansiālas iespējas!