logo22

bino

Minicredit.lv

minicreditMinicredit.lv ir aizdevējs, kas piedāvā noformēt ātros kredītus internetā vai izmantojot mobilo tālruni. Aizdevējs ir Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācijas (LNKA) biedrs, kas apliecina tā darbības likumību un sniegto pakalpojumu drošību.

Aizdevumus pie Minicredit.lv iespējams noformēt ļoti ātri un vienkārši, turklāt šis process neaizņem vairāk par 15 minūtēm laika. Piesakoties Minicredit aizdevumam pirmo reizi, to 50 līdz 300 EUR apmērā iespējams saņemt pilnībā bez maksas, tādejādi atgriežot tieši tik lielu naudas summu cik aizņēmāties bez jebkādas komisijas un procentu maksas. Bezmaksas aizdevums ļauj saņemt drošu un ātru aizdevumu, neiztērējot ne centa.

Lai pieteiktos aizdevumam:

  • Jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā norādot sev piederošu e-pastu un mobilā telefona numuru, kurš tiek izmantots vai ir pieejams, jo pēc reģistrācijas aizdevējs ar Jums sazināsies lai precizētu informāciju.
  • Pēc reģistrācijas, jāatver uz Jūsu e-pastu nosūtītā interneta adrese, lai pabeigtu reģistrācijas procesu.
  • Lai reģistrācijas process būtu pilnībā pabeigts un aizdevējs varētu izskatīt aizdevuma pieteikumu, kuru jau esat aizpildījis vai tikai grasāties to darīt, no sava bankas konta aizdevējam jāpārskaita 0,01 EUR jeb 1 eiro cents.
  • Pēc reģistrācijas jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš.
  • Jāgaida atbilde no aizdevēja par aizdevuma apstiprinājumu vai noraidījumu.
  • Ja aizdevums apstiprināts, tas tiks nekavējoties pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu.

Jāņem vērā, ka ja esat izveidojis bankas kontu Swedbank vai DNB bank, tad aizdevums uz jūsu kontā nonāks stundas laikā, ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad dienas laika, taču ja konts izveidots VSA Latvijas Pasts, aizdevums tiks ieskaitīts aptuveni 3 darba dienu laikā.

Lai pieteiktos aizdevuma jāatbilst dažiem pavisam vienkāršiem kritērijiem:

  • Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 72 gadiem,
  • Jāsaņem oficiāli un pastāvīgi ienākumi,
  • edrīkst būt kavēti maksājumi vai pārkāptas parādsaistības pie citiem kredītu izsniedzējiem – jābūt labai, apmierinošai kredītvēsturei.

Ja aizdevums tiek atteikts, tas visticamāk varētu būt saistīts ar to, ka jūs sniegtā informācija izrādījusies nepatiesa vai neprecīza, nav oficiāla un pastāvīga ienākuma avota, vai šie ienākumi ir pārāk mazi, lai spētu segt izvēlēto aizdevuma summu vai arī Jums ir kavētas parādsaistības vai neizpildītas līgumsaistības citās finanšu iestādēs.

Vienlaikus Minicredit.lv izsniedz tikai vienu aizdevumu un nākošo aizdevumu aizņemties iespējams tikai tad, kad atmaksāts iepriekšējais un saņemta īsziņa par aizdevuma atmaksu un līgumsaistību izbeigšanu.

Aizdevējs mudina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas finansiālas iespējas aizdevumu atmaksāt, taču ja gadījumā radušas grūtības atgriezt aizdevumu iepriekš noteiktajā termiņā, pastāv iespēja veikt atmaksas termiņa pagarināšanu, veicot nelielu komisijas maksājumu. Aizdevumu iespējams pagarināt par 5, 15 vai 30 dienām.