logo22

bino

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu ir īstermiņa aizdevumi dažādu lielāku pirkumu un pakalpojumu apmaksai. Šāda veida ātros kredītus mēdz saukt par patēriņa kredītiem.

euro-walletPatēriņa kredītus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji, un to apmēri var būt no 50 līdz 10 000 EUR ar atmaksas termiņu no 2 mēnešiem līdz 5 gadiem. Lielākoties kredīti tiek izsniegti bez ķīlas vai galvojuma, taču lielāku kredītu gadījumā, ja jūs personīgie līdzekļi ir nepietiekami, kredīta piešķiršanai, aizdevējs var ierosināt, kā nodrošinājumu norādīt galvotāju.

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu ir ērts veids, kā norēķināties:

  • Par precēm vai pakalpojumiem, kuriem netiek piedāvāts līzings un pilnas summas apmaksa vienā maksājumā no personīgajiem līdzekļiem nav iespējama.
  • Par ceļojumiem, kuru pārdevēji nepiedāvā summas apmaksu dalītā maksājumā.
  • Par dārgiem medicīnas pakalpojumiem, piemēram, operācijām, kuru veikšanai šobrīd nepietiek līdzekļu,
  • Par precēm, kurām daļu summas varat apmaksāt no saviem līdzekļiem, taču atlikušas daļas apmaksai līdzekļu nepietiek.

Šo saraktu noteikti varētu vēl turpināt, jo šis kredīta veids ir ļoti universāls un var būt noderīgs visdažādākajās dzīves situācijās. Piesakoties aizdevumam nav jānorāda tā izlietošanas mērķis, kā tas mēdz būt, piemēram, hipotekārā kredīta gadījumā. Kredītu ikviens var izlietots pēc savām vajadzībām.

Kredīta ikmēneša maksājumu lielums ir atkarīgs no aizdevuma apjoma un izvēlētā atmaksas termiņa garuma. Izvēloties garāku atmaksas termiņu, ikmēneša maksājumi būs mazāki, izvēloties īsāku lielāki, taču jāņem vērā, ka garākā periodā tiks pārmaksāta lielāka aizdevuma izsniegšanas procentu maksa un aizdevums izvērtīsies dārgāks.

Aizņemšanās līdz algai

Lielai Latvijas un pasaules iedzīvotāju nākas aizdomāties par iespējām aizņemties līdz algas dienai, jo finansiālu problēmu rezultātā varētu rasties grūtības iegādāties pārtiku vai citas pirmās nepieciešamības preces. Parasti šādas situācijas rada jau tā nestabilajā finansiālajā situācijā radušies neparedzēti izdevumi. Pie neparedzētiem izdevumiem varētu pieskaitīt, piemēram, dārgi ārstēšanās izdevumi vai citi medicīnas pakalpojumi, automašīnas vai sadzīves tehnikas remonts, kā arī jaunas un ikdienas dzīvē neaizstājams, sadzīves tehnikas iegāde.

euroaLai gan lielākā daļa cilvēku cenšas veidot iekrājumus gan atverot krājkontus, gan vienkārši ierobežojot savus tēriņus un jau laicīgi paredz dažādus izdevumus, piemēram, pirmā septembra tuvošanos, kad mazākās atvases jāgatavo skolas gaitām, ziemassvētku dāvanu iegādi - gatavošanos svētkiem un automašīnas tehnisko apkopi pirms ikgadējās valsts noteiktās tehniskās apskates, ir izdevumi, kurus neviens, ja vien nav gaišegis, nevar paredzēt, tieši tāpēc ir svarīgi jau savlaicīgi zināt risinājumu arī šādu, neparedzētu izdevumu gadījumos.

Lai rastu nepieciešamo naudas summu neparedzētu izdevumu segšanai un nostabilizētu jau tā svārstīgo finansiālo situāciju, viena no iespējām ir noformēt patēriņa vai ātro kredītu, kurā tiek piešķirta neliela naudas summa, kas nerada ilggadējas kredītsaistības un ir viens no ērtākajiem un vienkāršākajiem aizņemšanas veidiem līdz algai. Piemēram, ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kura atmaksas termiņš ir no 1 līdz 30 dienām, tāpēc to varēsiet atmaksāt uzreiz pēc darba algas saņemšanas, neveidojot ilggadējas kredītsaistības un neieķīlājot savu īpašumu.

Ātrā kredīta pieteikšanas un saņemšanas process ir vienkāršs un neprasa iepriekšēju specifiskas zināšanas i iepriekšēju pieredzi.

Lai noformētu ātro kredītu jums:

Jādodas uz ievēlētā aizdevēja mājas lapu un jāveic reģistrācija. Lielākoties visi aizdevēji pirms reģistrācijas veikšanas, kredītu kalkulatorā piedāvā norādīt jums vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Veicot reģistrāciju precīzi norādiet visu prasīto un aizdevējam nepieciešamo informāciju, jo tieši nepilnīga vai neprecīza informācija mēdz būt iemesls aizdevuma atteikumam. Ievadiet vai apstipriniet iepriekš norādīto vēlamo aizdevuma summa un atmaksas termiņu.

Kredītu veidi

Ja mums pietrūkst kāda naudas summa, tad pastāv iespēja aizņemties no radiem vai draugiem, taču šāda iespēja parasti ir tad, ja nepieciešama neliela naudas summa. Ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka, der apsvērt iespēju par bankas aizņēmumu vai līzingu. Tas galvenokārt ir atkarīgs no tā, kādam nolūkam nauda nepieciešama. Ja nepieciešams iegādāties kādu konkrētu preci, tad izdevīgs būs līzings, taču, nepieciešams veikt remontu tad izdevīgāks ir kredīts. Banku kredīti ir izdevīgāki par ātro kredītu piedāvātajiem aizdevumiem, galvenokārt dēļ procentu likmes, kas banku kredītiem ir ievērojami zemāka.

Ir vairāki kredītu veidi, kas ir izstrādāti piemērojoties tam, kādām situācijām aizdevumi tiek ņemti. Pasaulē ir zināmi un izmantoti šādi kredītu veidi: Patēriņa kredīts – galvenokārt piešķir lielāku pirkumu iegādei vai remontdarbiem un tamlīdzīgām nepieciešamībām. Parasti tiek izsniegts uz termiņu līdz pāris gadiem;

  • Hipotekārais kredīts- tiek piešķirts pret nekustamā īpašuma ķīlu, par ķīlu galvenokārt kalpo īpašums, kas tiek iegādāts. Šis ir ilgtermiņa aizdevums, kura atmaksas termiņš var būt vairāki desmiti gadu;
  • Ātrais kredīts – to piedāvā dažādas nebanku kredītiestādes un lombardi. Parasti tiek izsniegts uz termiņu līdz 30 vai 45 dienām. Tas atkarīgs no aizdevēja politikas;
  • Studiju un studējošā kredīts tiek piešķirts studentiem studiju maksas un ikdienas izdevumu segšanai. Studiju kredīts tiek pārskaitīts uz mācību iestādes kontu, savukārt studējošā kredīts – studentam. Abu šo aizdevumu atmaksa ir jāsāk gadu pēc studiju beigām.

Atmaksa

Kredīta atmaksas kārtība parasti tiek atrunāta aizdevuma līgumā. Tajā tiek atrunāta arī procentu likme, kas tiek piemērota aizdevumam. Procentu likme ir summa kas tiek piemērota par aizdevuma izsniegšanu un banka ar to pelna.

Naudas veidi

Runā, ka laime nav naudā, taču prieku tā noteikti nes. Ar naudas palīdzību tiek noteikta lietu vērtība. Jau no seniem laikiem tirgošanās ir bijusi tā nodarbe, ar kuras palīdzību lietās nonāk kādas personas īpašumā. Naudu izdod vai nu valdība vai kāda konkrēta banka. Piemēram Latvijā par naudas emisiju rūpējas Latvijas Banka. Pašlaik valsts oficiālā valūta ir lats, taču drīz vien, 1. janvārī, savos maciņos redzēsim jaunu valsts valūtu – Eiro. Pastāv vairāki naudas veidi.

Prečnauda

Tas ir apmaiņas līdzeklis, kas vienlaikus ir pielietojams pats par sevi. Izplatītākais prečnaudas veids ir dažādi dārgmetāli – varš, zelts, platīns un sudrabs. Vēsturē ir gadījumi, kad par prečnaudu kalpo arī citi objekti, piemēram, sāls un sapresēti tējas bloki. Tātad no tā varam secināt, ka pa prečnaudu var kalpot arī pārtikas produkti.

Reprezentatīvā nauda

Vienkāršākiem vārdiem runājot, tā ir nauda, kurai ir preces segums un visbiežāk šīs preces visbiežākajā gadījumā ir zelts vai sudrabs. Šim naudas veidam par banknotēm var uzskatīt sertifikātus, kas apliecina īpašnieka tiesības uz preci. Mūsu valstī par reprezentatīvu naudu var uzskatīt arī Pirmās Republikas latu, kas ir ekvivalents gandrīz 0.3 gramiem tīra zelta.

Bezseguma nauda

Fiat nauda, jeb bezseguma nauda ir balstīta ticībā likumdevējam un ir bez seguma. Šāda veida nauda bieži tiek saukta par papīrnaudu, lai gan nauda ar segumu arī var būt n papīra. Lai arī ir arī definīcijas, kas skaidro, ka bezseguma nauda ir parādsaistības, tas nebūs gluži precīzs apgalvojums, jo jebkura nauda ir valsts parādsaistības pret centrālo banku.

OCTA polise

apdrošināšanas kredita

Obligātā Civiltiesiskā Transportlīdzekļa apdrošināšana internetā ir apdrošināšanas polise, kas ir nepieciešama jebkuram transportlīdzekļa īpašniekam, kas ikdienā piedalās ceļu satiksmē ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. Ja transportlīdzekļa īpašnieks nav laicīgi iegādājies un atjaunojis apdrošināšanu savam automobilim un šo faktu konstatē Ceļu policijas pārstāvis, transportlīdzekļa īpašnieks var tikt sodīts likumā noteiktajā kārtībā ar naudas sodu līdz 60 latiem. OCTA polisi var iegādāties pie jebkurā Latvijas apdrošināšanas kompānijā, turklāt to var izdarīt arī internetā neizejot no mājām! Dažādām sociālajām grupām ir pieejamas arī atlaides polises iegādei. Par to tuvāk var uzzināt pie apdrošināšanas kompānijas pārstāvja.

Kas piedāvā OCTA polisi?

OCTA polise ir pieejama iegādei jebkurā no Latvijas apdrošināšanas kompānijām, kā arī bankā. Katrai apdrošināšanas kompānijai var būt sava cenu politika, tāpēc cenu sadalījums nav viennozīmīgs un konkrētu polises cenu noteiks apdrošināšanas kompānijas darbinieks. Visas šīs kompānijas un arī bankas, polises piedāvā iegādāties arī internetā. Ai noskaidrotu sev izdevīgāko OCTA polises pārdošanas kompāniju, aicinām izmantot interneta meklētāju, kurā ievadīta frāze OCTA polise. Meklētājs atradīs visas apdrošināšanas kompānijas, kas piedāvā šādu pakalpojumu un klienta uzdevums nu vairs būs tikai atrast sev piemērotāko polises piedāvājumu. OCTA polise, kas tiek noslēgt internetā, taustāmā veidā ir iegūstama 5 darba dienu laikā, iepriekš to piesakot jebkurā savas apdrošināšanas firmas filiālē.

Cik maksā polise?

Polises cena ir atkarīga no Jūsu automašīnas markas, modeļa un izdošanas gada, bonus-malus klases, apdrošināšanas termiņa, transportlīdzekļa masas, transportlīdzekļa reģistrācijas vietas. Polises cenu ietekmē ne tikai transportlīdzeklis, bet arī tā īpašnieks. Pērkot polisi tiek ņemts vērā autoīpašnieka juridiskais statuss un arī dažādi savādāki kritēriji, kurus var noteikt katrs apdrošinātājs atsevišķi. Par piemēru var minēt, ka atlaides polises cenai tiek piešķirtas personām, kurām ir noteikta invaliditāte, kā arī zemniekiem. Par atlaides iespējam ir iespējams tuvāk uzzināt pie apdrošinātāja. Var gadīties, ka tiek piedāvātas arī.

Vai nepieciešams polisi pārvadāt līdzi?

Ņemot vērā to, ka Latvijā valsts iestādēm datubāzes atrodas apvienotā tīklā, polisi taustāmā veidā Latvijas Republikas robežās nav nepieciešams vadāt līdzi, savukārt līdzko pametat šīs valsts robežu, neatkarīgi no tā vai tā ir tuvāka vai tālāka valsts, uz kuru grasāties doties, nepieciešams OCTA polisi vadāt līdz taustāmā veidā, jo Eiropas Savienības datubāzes nav savienotas un, ja notiek kāds negadījums, tad nepieciešams uzrādīt pierādījumu par to, ka spēkrats un tā īpašnieka civiltiesiskā atbildība ir apdrošināti. Ja tas nenotiek, tad spēkrata īpašnieks var iedzīvoties īpaši bargās soda naudās, ko polise, diemžēl, nesedz.

Cik lielus zaudējumus sedz OCTA polise?

Kā jau jebkurai apdrošināšanas polisei, arī OCTA polisei ir savs atlīdzības limits. OCTA polise nodrošina zaudējumu atlīdzināšu līdz pieciem miljoniem eiro (summa ekvivalenta latos) un zaudējumus līdz vienam miljonam eiro (summa ekvivalenta latos). Ar ko atšķiras abas šīs kompensācijas? Ar to, ka atlīdzība līdz pieciem miljoniem eiro pienākas tad, ja ir nodarīti zaudējumi personai neatkarīgi no cietušo skaita, savukārt atlīdzība līdz vienam miljonam eiro pienākas tad, ja apdrošinātā persona ir nodarījis kaitējumu mantai neatkarīgi no trešo personu skaita.

Tā kā pieejamas ārkārtīgi daudz apdrošināšanas kompānijas un katras piedāvājums ir tik dažāds, ir izveidotas kompāniju interneta vietnes, kurās var atrast visu nepieciešamo informāciju ātri un bez liekas enerģijas patēriņa. Atliek vien izvēlēties sev izdevīgāko, pieteikt pakalpojumu internetā, apmaksāt un lietot bez raizēm līdz termiņa beigām.

Vairāk rakstu...

  • 1
  • 2