logo22

bino

Aizņemšanās līdz algai

Lielai Latvijas un pasaules iedzīvotāju nākas aizdomāties par iespējām aizņemties līdz algas dienai, jo finansiālu problēmu rezultātā varētu rasties grūtības iegādāties pārtiku vai citas pirmās nepieciešamības preces. Parasti šādas situācijas rada jau tā nestabilajā finansiālajā situācijā radušies neparedzēti izdevumi. Pie neparedzētiem izdevumiem varētu pieskaitīt, piemēram, dārgi ārstēšanās izdevumi vai citi medicīnas pakalpojumi, automašīnas vai sadzīves tehnikas remonts, kā arī jaunas un ikdienas dzīvē neaizstājams, sadzīves tehnikas iegāde.

euroaLai gan lielākā daļa cilvēku cenšas veidot iekrājumus gan atverot krājkontus, gan vienkārši ierobežojot savus tēriņus un jau laicīgi paredz dažādus izdevumus, piemēram, pirmā septembra tuvošanos, kad mazākās atvases jāgatavo skolas gaitām, ziemassvētku dāvanu iegādi - gatavošanos svētkiem un automašīnas tehnisko apkopi pirms ikgadējās valsts noteiktās tehniskās apskates, ir izdevumi, kurus neviens, ja vien nav gaišegis, nevar paredzēt, tieši tāpēc ir svarīgi jau savlaicīgi zināt risinājumu arī šādu, neparedzētu izdevumu gadījumos.

Lai rastu nepieciešamo naudas summu neparedzētu izdevumu segšanai un nostabilizētu jau tā svārstīgo finansiālo situāciju, viena no iespējām ir noformēt patēriņa vai ātro kredītu, kurā tiek piešķirta neliela naudas summa, kas nerada ilggadējas kredītsaistības un ir viens no ērtākajiem un vienkāršākajiem aizņemšanas veidiem līdz algai. Piemēram, ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kura atmaksas termiņš ir no 1 līdz 30 dienām, tāpēc to varēsiet atmaksāt uzreiz pēc darba algas saņemšanas, neveidojot ilggadējas kredītsaistības un neieķīlājot savu īpašumu.

Ātrā kredīta pieteikšanas un saņemšanas process ir vienkāršs un neprasa iepriekšēju specifiskas zināšanas i iepriekšēju pieredzi.

Lai noformētu ātro kredītu jums:

Jādodas uz ievēlētā aizdevēja mājas lapu un jāveic reģistrācija. Lielākoties visi aizdevēji pirms reģistrācijas veikšanas, kredītu kalkulatorā piedāvā norādīt jums vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Veicot reģistrāciju precīzi norādiet visu prasīto un aizdevējam nepieciešamo informāciju, jo tieši nepilnīga vai neprecīza informācija mēdz būt iemesls aizdevuma atteikumam. Ievadiet vai apstipriniet iepriekš norādīto vēlamo aizdevuma summa un atmaksas termiņu.

Jāapstiprina datu precizitāte un konta numura pareizums, pārskaitot  reģistrācijas maksu 0,01 eiro (1 eiro centu) uz aizdevēja norādīto bankas konta numuru.
Jāgaida aizdevēja lēmums par aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Aizdevuma apstiprinājuma gadījumā, nauda uz jūsu kontu tiks pārskaitīta nekavējoties, un jūs to saņemsiet vien dažu stundu laikā.
Ņemiet vērā, ka profila reģistrācija ir jāveic tikai vienu reizi, taču izveidotajā profilā jūs varēsiet redzēt visas darbības, kas saistītas ar jūsu tagadējo un vēlāk arī bijušajiem aizdevumiem, kā arī varēsiet pieteikt jaunus aizdevumus vai pagarināt esošā kredīta atmaksas termiņu.

Aizņemties pirms algas iespējams no jebkuras vietas, kurā ir pieejams interneta savienojumus, līdz ar to aizdevumu saņemsiet tieši tajā brīdī un vietā, kad tās visvairāk ir nepieciešams. Lai noformētu ātro kredītu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs un tā noformēšanas process neaizņem vairāk kā 15 minūtes.


Vairāki aizdevēji piedāvā, īpašas atlaides un izdevīgus nosacījumus, tiem klientiem, kas pie konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, sniedzot iespēju, pirmo reizi aizņemties bez procentu un komisijas maksas. Pirmais aizdevums bez maksas, nozīmē to, ka jūs varēsiet atdot tieši tik lielu naudas summu, cik aizņēmāties, nemaksājot ne centa vairāk.

Ātrais kredīts sniedz izdevīgu aizdevumu pirms algas dienas, taču pieņemot lēmumu kredītu noformēt - aizņemieties atbildīgi un sekojiet līdzi savai finansiālajai situācijai arī ikdienā.