logo22

bino

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu ir īstermiņa aizdevumi dažādu lielāku pirkumu un pakalpojumu apmaksai. Šāda veida ātros kredītus mēdz saukt par patēriņa kredītiem.

euro-walletPatēriņa kredītus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji, un to apmēri var būt no 50 līdz 10 000 EUR ar atmaksas termiņu no 2 mēnešiem līdz 5 gadiem. Lielākoties kredīti tiek izsniegti bez ķīlas vai galvojuma, taču lielāku kredītu gadījumā, ja jūs personīgie līdzekļi ir nepietiekami, kredīta piešķiršanai, aizdevējs var ierosināt, kā nodrošinājumu norādīt galvotāju.

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu ir ērts veids, kā norēķināties:

  • Par precēm vai pakalpojumiem, kuriem netiek piedāvāts līzings un pilnas summas apmaksa vienā maksājumā no personīgajiem līdzekļiem nav iespējama.
  • Par ceļojumiem, kuru pārdevēji nepiedāvā summas apmaksu dalītā maksājumā.
  • Par dārgiem medicīnas pakalpojumiem, piemēram, operācijām, kuru veikšanai šobrīd nepietiek līdzekļu,
  • Par precēm, kurām daļu summas varat apmaksāt no saviem līdzekļiem, taču atlikušas daļas apmaksai līdzekļu nepietiek.

Šo saraktu noteikti varētu vēl turpināt, jo šis kredīta veids ir ļoti universāls un var būt noderīgs visdažādākajās dzīves situācijās. Piesakoties aizdevumam nav jānorāda tā izlietošanas mērķis, kā tas mēdz būt, piemēram, hipotekārā kredīta gadījumā. Kredītu ikviens var izlietots pēc savām vajadzībām.

Kredīta ikmēneša maksājumu lielums ir atkarīgs no aizdevuma apjoma un izvēlētā atmaksas termiņa garuma. Izvēloties garāku atmaksas termiņu, ikmēneša maksājumi būs mazāki, izvēloties īsāku lielāki, taču jāņem vērā, ka garākā periodā tiks pārmaksāta lielāka aizdevuma izsniegšanas procentu maksa un aizdevums izvērtīsies dārgāks.

Patēriņa kredītu procentu maksas ir atkarīgas no katra aizdevēja un tā piedāvājuma, taču jārēķinās ar to, ka šis aizdevums vienmēr būs nedaudz dārgāks, kā tie aizdevumi, kuros, kā nodrošinājums tiek pieprasīta ķīla, jo aizdevējam pastāv lielāks kredītrisks. Lai aizdevums būtu pēc iespējas izdevīgāks un nenāktos pārmaksāt lielu summu uz aizdevuma izsniegšanas procentu rēķina, svarīgi atcerēties, ka šis ir īstermiņa aizdevums un izvēlēties īsāko termiņu, kurā spēsiet atmaksāt aizdevumu.

Izvēloties aizdevuma atmaksas termiņu, ņemiet vērā savus ikmēneša ienākumus un jau zināmos izdevumus, tādā veidā saprotot, cik lielu aizdevuma ikmēneša maksu Jūs varat atļauties maksāt. Parasti aizdevēji piešķir kredītu tad, ja izvēlētā summa nepārsniedz 40% no ikmēneša ienākumu lieluma, taču Jūsu uzdevums ir pārliecināties, uzliktais finansiālais slogs nebūs pārlieku liels, un Jūs bez liekām problēmām spēsiet apmaksāt aizdevumu vienlaikus saglabājot līdzšinējo dzīves kvalitāti.

Ātros kredītus ar ikmēneša maksu var pieteikt dažādu aizdevēju mājas lapās, turklāt pieteikšanās process parasti prasa vien 15 minūtes. Lai izvēlētos izdevīgāko aizdevumu variantu un saņemtu konkrētai situācijai atbilstošu pakalpojumu, veiciet aizdevumu piedāvājumu salīdzināšanu. Piedāvājumu salīdzināšanu visērtāk veikt tieši interneta vidē, jo te vienkopus pieejam informācija par visiem aizdevējiem un to piedāvājumiem.

Lai pieteiktu aizdevumu nepieciešamas bankas konts kādā no Latvijas komercbankām. Aizdevums tiek pietikts pie nebanku aizdevēja būs nepieciešams arī aktīvs mobilā telefona numurs un /vai e-pasta adrese, uz kuru jums tiks nosūtīta atbilde par aizdevuma piešķiršanu un veikta turpmākā komunikācija, jo pašu klientu ērtības un konfidencialitātes dēļ, vairāki aizdevēji komunikāciju neveic ar pasta starpniecību un personiskas vēstules nesūta uz dzīvesvietas adresi.

Lai noformētais aizdevums sagādātu tikai patīkamas emocijas un ar tā atmaksu nerastos lieki sarežģījumi, aizņemieties atbildīgi, pirms tam izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikus.