logo22

bino

Naudas aizdevums

Naudas aizdevums kādā no nebanku iestādēm ir funkcija, kas ir ērta un vienkārša un neprasa daudz laika un liekas formalitātes.

Kompānija Pirmais kredīts bez maksas Maksimālais termiņš
Min - Max summa Izsniegšanas laiks Saņemt
ondo 30 dienas
50€ - 425€ 15min. sanemt
24 mēnešiem 50 - 1500 10min. sanemt
ferratum bank 30 dienas 10 - 400 15min. sanemt
opencredit 24 mēnešiem 50 - 1500 1 stunda sanemt
90 dienas 100 - 500 15min sanemt
30 dienas 50 - 700
1 stunda sanemt
green credit 30 dienas 50 - 425
15min. sanemt
crediton new logo 6 mēneši 5 - 1000 15min. sanemt
30 dienas 50€ - 425€
10min. sanemt

Domājams, ka situācija, kad līdz algai vēl pāris dienas vai vairāk, taču makā redzami vien pāris lati un bankas kontā svilpo vējš, nav sveša lielākajai daļai zemeslodes iedzīvotāju. Šādos gadījumos, vienmēr pastāv 2 opcijas – vai nu paciesties, vai aizņemties. Ja tiek izvēlēta pirmā opcija, tad lielākais zaudējums sliktākajā gadījumā būs neiegūta kārotā prece vai pakalpojums. Ja izvēlaties aizņemties tad atkal pastāv divu veidu opcijas – aizņemties no draugiem vai radiniekiem, vai izmantot kredītiestāžu pakalpojumus. Ja izvēlētais naudas aizdevums tiek noformēts kredītiestādē, tad lielu lomu spēlē arī tas, vai aizdevums tiek noformēts banku vai nebanku institūcijās.

Nebnaku kredīts

Naudas aizdevums kādā no nebanku iestādēm ir funkcija, kas ir ērta un vienkārša un neprasa daudz laika un liekas formalitātes. Kā nebanku kredītiestādes, galvenokārt, tiek definēti dažādi lombardi un ātrie aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā ar mobilā telefona starpniecību, vai interneta vietnēs. Arī lombardi, kas galvenokārt aizdevumu izsniedz pret ķīlu, ir sākuši piedāvāt dažādus ātros aizdevumus, kas kļuvuši tik pat populāri kā līdz šim izmantotie sms aizdevumi. Šie kredīti mēdz būt pieejami arī personām, kurām ir problemātiska kredītvēsture vai kādi savādāki šķēršļi, kas parasti bankām liek noraidīt kreditēšanas iespēju.

Banku kredīts

Naudas aizdevums no dažādām Latvijā esošajām bankām, galvenokārt ir pieejams personām, kurām ir patstāvīgi ienākumi, laba kredītvēsture un noteikts vecuma. Parasti kredītus izsniedz klientiem, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, taču mēdz būt aizdevēji, kas aizdevumus piešķir arī agrāk vai nedaudz vēlāk. Tas viss ir atkarīgs no kredītiestādes politikas aizdevuma piešķiršanas jautājumos. Banku kredīts, galvenokārt, izpaužas kā patēriņa kredīts, kuri tiek piešķirti dažādiem mērķiem – remontam, lielāka pirkuma iegādei, un arī citu parādsaistību dzēšanai. Banku naudas aizdevums parasti ir ar mazāku procentu likmi kā nebanku aizdevēju izdotais kredīts, tādēļ tas ir izdevīgāks, taču grūtāk pieejams cilvēkiem, kuri neatbilst kādam no bankas kredītu piešķiršanas politikas seo kritērijiem.

Aizdevumu termiņi

Aizdevumu termiņi var būt visdažādākie – sākot no 30 dienām un beidzot ar vairākiem desmitiem gadu. īstermiņa aizdevumi, kas pārsvarā tiek izsniegti uz laiku no 30 dienām līdz 3 gadiem, lielākoties ir nebanku aizdevēju kompetencē, taču aizdevumi ilgākam termiņam tiek izsniegti bankās. Nepārprotami, banku izsniegtie aizdevumi ir ievērojami izdevīgāki, taču ne katram tie ir pieejami.

Negatīvas kredītvēstures gadījumā, var tikt atteikti arī aizdevumi, no ātro kredītu kompānijām, un tas pat ir lai, jo tiek aiztaupītas liekas galvassāpes un finansiālas problēmas. Aicinām rūpīgi izvērtēt to, vai aizdevums ir nepieciešams un vai neradīsies problēmas aizdevumu atmaksāt. Negatīva kredītvēsture var liegt ne tikai saņemt aizdevumus bankās un citās kredītiestādēs, bet arī samazināsies iespēja līzingā vai uz nomaksu iegādāties dažādas saimniecībā nepieciešamas lietas, piemēram, veļas mašīnu vai mobilo tālruni.