logo22

bino

SMScredit - 4finance

SMScredit ir viens no uzņēmuma 4finance zīmoliem un viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā. Uzņēmums 4finance ir nebanku aizdevēju tirgus līderis Ziemeļeiropā un veiksmīgi darbojās 12 valstīs, tādā veidā pierādot uzņēmuma stabilitāti un uzticamību.

Smscredit logo newSMScredit nodrošina vienkāršu un ērtu ātrā kredīta noformēšanu internetā, izmantojot mobilo tālruni vai pie aizdevēja sadarbības partneriem Latvijas Pastā vai Narvesen kioskos. Uzņēmuma piedāvātais ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums ar atmaksas termiņu no 1 līdz 30 dienām. Šis aizdevējs piedāvā aizņemties naudas summas no 5 līdz 300 EUR apmērā, tad ja aizņematies pirmo reizi un no 5 līdz 425 EUR aizņemoties atkārtoti.

Visiem, kas no šī konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi, ir iespēja saņemt kredītu līdz 300 EUR bez maksas. Bezmaksas aizdevums nozīmē to, ka Jums būs jāatmaksā tieši tik liela naudas summa cik aizņēmāties un ne centa vairāk. Jāpiebilst, ka šī akcija norisinās jau vairāku gadu garumā un aizņemoties pirmo reizi, kredīts patiešām tiek piešķirts par brīvu, taču šie noteikumi ir spēkā tikai tad, ja aizdevumu atmaksājat termiņā, par kuru iepriekš vienojāties un nekavējot maksājumus vai neveicot termiņa pagarināšanu.

Pieteikties SMScredit ātrajam kredītam var ikviens, kurš:

  • Ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem,
  • Ir Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs ar valsts piešķirtu personas kodu,
  • Nav kavējis kredītmaksājumus vai pārkāpis parādsaistību noteikumus citās kredītiestādēs.

Lai pieteiktos kredītam:

  • Jāapmeklē aizdevēja mājas lapa smscredit.lv un kredīta kalkulatorā jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš, un jāklikšķina uz norādes saņemt aizdevumu.
  • Jāveic reģistrācija, kuras laikā jānorāda personas kods, mobilā teflona numurs un e-pasta adrese.
  • Jāveic reģistrācijas apstiprinājums, no sava bankas konta, pārskaitot aizdevējam 0,01 EUR jeb vienu eiro centu, uz aizdevēja norādīto bankas kontu.
  • Jāgaida atbilde no aizdevēja, kura 10 minūšu laikā tiks atsūtīta uz reģistrācija slaikā norādīto mobilā telefona numuru un e-pasta adresi.
  • Ja saņemts aizdevuma apstiprinājums, tad piešķirtais aizdevums nekavējoties tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu.

Saņemtais aizdevums jāatmaksā līdz noteiktajam termiņam, kuru izvelējāties piesakoties aizdevuma, taču ja radušas finansiāls grūtības un paredzat, ka aizdevumu nespēsiet atgriezt noteiktajā laikā, veiciet aizdevuma termiņa pagarināšanu, ko iespējams izdarīt no iepriekš reģistrētā klienta profila aizdevēja mājas lapā. Aizdevuma termiņu iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.

Papildus ātro kredītu izsniegšanai SMScredit nodarbojas ar labdarību un atbalsta dažāda veida sporta pasākumus. Jau vairāku gadu garumā šis aizdevējs piešķir stipendijas iedzīvotāju iniciatīvām projektā „Labie darbi”, kā arī sniedz atbalstu dzīvnieku patversmēm projektos „Atbildības diena” un „Ķepas meklē mājas”.

Aizdevējs aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas aizdevumu atdot laikus.